Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOMIKS O NSZ w TEMPLUM 9!

Utworzony przez wydawca, 16 listopada 2009 r. o 15:32
stop brunatnemu bagnu napisał:
w Białej może nie cenzurą w was, ale brunatne drukarenki - biznesiki można by pozamykać, może jak Al Capone za podatki ?.
Pewne dziś zamkniecie, a jutro kule w łeb wsadzicie! Już my znamy te wasze czerwone metody. A może zamkniemy też czerwone drukarenki, za np. no nie wiem, może za brud w toaletach i nieprzestrzeganie BHP! I nie będzie już nic! Precz z czerwoną hołotą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stop brunatnemu bagnu napisał:
w Białej może nie cenzurą w was, ale brunatne drukarenki - biznesiki można by pozamykać, może jak Al Capone za podatki ?.
Czy to nie ty jesteś ten kabel, co w 1946 wsypał dużego i gamona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stop brunatnemu bagnu napisał:
w Białej może nie cenzurą w was, ale brunatne drukarenki - biznesiki można by pozamykać, może jak Al Capone za podatki ?.
O co chodzi? Kogos zdrowo pie...ło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydawca napisał:
O co chodzi? Kogos zdrowo pie...ło!
No poj...bał, , bardzo zdrowo poj...bało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka napisał:
No poj...bał, , bardzo zdrowo poj...bało!
a nie łaska kulturalnie jak ponizej: http://www.templumnovum.fora.pl/ogolne,1/k...m-novum,94.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ja znam ten akcent? napisał:
Czy to nie ty jesteś ten kabel, co w 1946 wsypał dużego i gamona?
Tak, poznaję tę czerwoną schweine ! To na pewno on ! Dobierzemy ci sie do d... konfidencie ! I nie licz na żadne przedawnienie. Juz niedługo rozpocznie się rekonkwista ! Tym razem nie będzie litosci jak w 1989 !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydawca napisał:
200 stron drapieżnych esejów, bezkompromisowych postaw. Teksty, które pozostawią znamię „inności” na resztę Waszego życia W NUMERZE: Co dalej z „postpolitycznym” nacjonalizmem?, WCZORAJ, DZIŚ i JUTRO: Jerzy Wawrowski - Transformacja, Sawa Dragan – Akademik i Polityka A.D. 2009 czyli korporant a rzeczywistość, Dariusz Magier – Czym różni się układ od nomenklatury?, ARCHIPELAG KONTRREWOLUCJI: Adam T. Witczak – Narodowy anarchizm Troya Southgate’a, Marek Rostkowski – Homo modernus. Evoliańsko-gómezowski portret człowieka nowoczesnego, ROZMOWA „TEMPLUM NOVUM”: Tradycja jest odczytywaniem znaków Opatrzności w porządku doczesnym... – z profesorem Jackiem Bartyzelem rozmawia Arkadiusz Meller, UKRZYŻOWANE KOSOVO: Poljaci za srpski Kosmet, Dawid Zadura - Pielgrzymka do Serbskiej Jerozolimy, IMPERIUM EUROPEJSKIE: „Gry imperialne” – panel dyskusyjny, ADWOKAT DIABŁA: Tomasz Szczepański – Janusz Jakub Waluś – bohater zapomniany?, HISTORIA: Wrzesień 1939: Tak było? – konferencja w Domu Spotkań z Historią, Warszawa 18 maja 2006 r., Ryszard Mozgol – O człowieku, który nie chciał nazywać się Niemcem – rocznicowe wspomnienie o Wojciechu Korfantym, Dawid Zadura – Generał Stanisław Bułak-Bałachowicz - Anioł zemsty i jego Rycerze Śmierci, KOMIKS: „Jedną nogą w grobie” – Krzysztof Burdon&Sławomir Zajączkowski&Artur Suchan, RECENZJE: Tomasz L. Wiśniewski – Tu mówi Weimar, Marek Rostkowski – Doświadczenie wojny w świecie Tradycji, Arkadiusz Meller – Lewiatan według Schmitta, Arkadiusz Karbowiak - Leśni Bracia, Grzegorz Eberhardt – Leon Kozłowski – postać nieznana czyli nawrót do człowieka inteligentnego, Rafał Sierchuła – Podlaska tożsamość, CENA 18 złotych, DO KUPIENIA W RYWALU przy Brzeskiej
Dzisiaj kupiłem w empiku! Przeczytałem od deski do deski! Świetna rzecz, dobrze że można coś na tak wysokim poziomie znaleźć w Polsce! Dzięki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sadow napisał:
Dzisiaj kupiłem w empiku! Przeczytałem od deski do deski! Świetna rzecz, dobrze że można coś na tak wysokim poziomie znaleźć w Polsce! Dzięki!
Podobno było 10 egzemplarzy! A ile lezalo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydawca napisał:
Podobno było 10 egzemplarzy! A ile lezalo?
Wszystkie 10, przeczytałem i zostawiłem. sorry, że nie dałem ci zarobić. Ale przecież i tak oszczędzasz na reklamie i z ipn parę groszy co miesiąc ci kapną i drukarenka od czasu do czasu coś brunatnym ekstra machnie... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wszystkie 10, przeczytałem i zostawiłem. sorry, że nie dałem ci zarobić. Ale przecież i tak oszczędzasz na reklamie i z ipn parę groszy co miesiąc ci kapną i drukarenka od czasu do czasu coś brunatnym ekstra machnie... .
Dureń! Chodzą takie matoły z ćwiekami przez propagandę wbitymi w łeb!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dureń! Chodzą takie matoły z ćwiekami przez propagandę wbitymi w łeb!
Brunatną propagandę ??? !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brunatną propagandę ??? !!!.
Nie! Czerwoną he he he...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie! Czerwoną he he he...
co na to FSB z Brzescia nad Bugiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydawca napisał:
co na to FSB z Brzescia nad Bugiem?
Mówią że pomogą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mówią że pomogą!
jak w 1939 r.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='wydawca' date='17.11.2009, 10:01:50' post='194264'] to jawna prowokacja... zawisniesz prowokatorze na bramie wjazdowej w Parku:) Dlaczego wszystko co brunatne w Białej ma się dziać w Parku i w okolicach bramy wjazdowej, i wieszać ludzi tam chcecie, i narodowo coś tam coś tam spotkania autorskie tam organizujecie (przy bramie i pod wieżą), i na nazistowskich nalepkach umieszczacie swój znak wieżę zamkową. Pomóżcie kolesie rozwikłać tę tajemnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wszystko co brunatne w Białej ma się dziać w Parku i w okolicach bramy wjazdowej, i wieszać ludzi tam chcecie, i narodowo coś tam coś tam spotkania autorskie tam organizujecie (przy bramie i pod wieżą), i na nazistowskich nalepkach umieszczacie swój znak wieżę zamkową. Pomóżcie kolesie rozwikłać tę tajemnicę. [/quote] Fundacja "Otwarta Rzeczypospolita" obiecala zajac oficjalne stanowisko w sprawie brunatnicy w Parku po Radziwillach! KOnferencja zwolana o 8.18 w Domu Partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydawca napisał:
Dlaczego wszystko co brunatne w Białej ma się dziać w Parku i w okolicach bramy wjazdowej, i wieszać ludzi tam chcecie, i narodowo coś tam coś tam spotkania autorskie tam organizujecie (przy bramie i pod wieżą), i na nazistowskich nalepkach umieszczacie swój znak wieżę zamkową. Pomóżcie kolesie rozwikłać tę tajemnicę. Fundacja "Otwarta Rzeczypospolita" obiecala zajac oficjalne stanowisko w sprawie brunatnicy w Parku po Radziwillach! KOnferencja zwolana o 8.18 w Domu Partii
"wydawco" parę lat temu kilka osób w Białej zgineło w parku przez powieszenie, czy wiesz coś o tym ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"wydawco" parę lat temu kilka osób w Białej zgineło w parku przez powieszenie, czy wiesz coś o tym ?.
To tragiczna historia obecnosci Zlego w fosie zamkowej. Jedna osoba zostala na gałęzi w parku a druga poszla w jego slady w domu. Ponoc trzeci niedoszły samobojca jest wsrod osob uczeszczające na wernisaże w Wiezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydawca napisał:
To tragiczna historia obecnosci Zlego w fosie zamkowej. Jedna osoba zostala na gałęzi w parku a druga poszla w jego slady w domu. Ponoc trzeci niedoszły samobojca jest wsrod osob uczeszczające na wernisaże w Wiezy.
to nasza robota była. temu ostatniemu darowaliśmy gdy obiecał że już nigdy trzeciej szóstki w rzędzie nie postawi. nie lubimy szatanistów, oj nie lubimy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...